Sports Pickem (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Week
ca: Setmana

en: Weeks
ca: Setmanes

en: City
ca: Ciutat

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Logo options
ca: Opcions del logotip

en: Choose
ca: Tria

en: Sport
ca: Esport
