Sports Pickem (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Week
lv: Nedēļa

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: City
lv: Pilsēta

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Locked
lv: Slēgts

en: Choose
lv: Izvēlies
