Sports Pickem (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Locked
ur: بند
