Sports Pickem (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Post new forum topic.
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་གསརཔ་གནས་བསྐྱོད་འབད།
