Sports Pickem (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Points
eu: Puntuak

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Week
eu: Astea

en: Weeks
eu: Asteak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Choose
eu: Hautatu
