Sports Pickem (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: W
kn: ಪಶ್ಛಿಮ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Add User
kn: ಬಳಕೆದಾರನನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Post new forum topic.
kn: ಹೊಸ ಫಾರಮ್ ವಿಷಯವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Games
kn: ಆಟಗಳು
