Sports Pickem (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: Time zone
af: Tydsone

en: Post new forum topic.
af: Skep nuwe forumonderwerp.
