Sports Pickem (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Locked
am: የተቆለፈ
