Sports Pickem (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Points
da: Point

en: Send e-mail
da: Send besked

en: Time zone
da: Tidszone

en: Week
da: Uge

en: W
da: V

en: Stats
da: Statistik

en: Weeks
da: Uger

en: City
da: By

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Add User
da: Tilføj bruger

en: Team
da: Hold

en: Post new forum topic.
da: Opret forumemne.

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Send an e-mail message using the contact form below.
da: Send en e-mail ved hjælp af kontaktformularen nedenfor.

en: Timezone
da: Tidszone

en: Locked
da: Låst

en: Logo options
da: Logo-valg

en: Choose
da: Vælg

en: T
da: spsk

en: Enable email reminders to be sent to you if you have not picked the current week's games.
da: Send e-mail-påmindelser hvis du ikke har valgt den aktuelle uges spil.
