Sports Pickem (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: Time zone
eo: Tempozono

en: City
eo: Urbo

en: Post new forum topic.
eo: Afiŝu novan foruman temon.

en: Locked
eo: Ŝlosita
