Sports Pickem (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Week
fi: Viikko

en: W
fi: LÄ

en: Weeks
fi: Viikot

en: City
fi: Kaupunki

en: Add User
fi: Lisää käyttäjä

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Locked
fi: Lukittu

en: Send as BCC (hide recipients)
fi: Lähetä piilokopiona (BCC)

en: Add Team
fi: Lisää tiimi

en: Pick
fi: Poimi
