Sports Pickem (7.x-1.5) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
