Sports Pickem (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Week
sl: Teden
