Sports Pickem (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Add user
ast: Amestar usuariu
