Sports Pickem (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Week
be: Тыдзень

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Post new forum topic.
be: Стварыць новую тэму на форуме.

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Locked
be: Зачынены

en: export
be: экспартаваць
