Sports Pickem (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Points
fa: امتیازها

en: Send e-mail
fa: ارسال پست الکترونیک

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Stats
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Post new forum topic.
fa: ارسال موضوع جدید انجمن.

en: users
fa: کاربران

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Locked
fa: قفل شده

en: export
fa: صدور

en: Forum ID
fa: شناسه انجمن
