Sports Pickem (7.x-1.6) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Week
ga: Seachtain

en: City
ga: Cathair
