Sports Pickem (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Points
he: נקודות

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Week
he: שבוע

en: City
he: עיר

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: users
he: משתמשים

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Locked
he: נעול

en: Logo options
he: אפשרויות לוגו

en: export
he: ייצוא
