Sports Pickem (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Locked
hy: Արգելափակված
