Sports Pickem (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Send e-mail
is: Senda tölvupóst

en: Re:
is: Sv:

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Week
is: Vika

en: Send email reminders
is: Senda áminningu í tölvupósti

en: Weeks
is: Vikur

en: City
is: Borg

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Timezone
is: Tímabelti
