Sports Pickem (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
