Sports Pickem (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
