Sports Pickem (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Points
sk: body

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Week
sk: Týždeň

en: W
sk: Z

en: Weeks
sk: Týždne

en: City
sk: Mesto

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Post new forum topic.
sk: Zaslať nový príspevok

en: Send an e-mail message using the contact form below.
sk: Poslať e-maily použitím nasledujúceho formulára.

en: You must create at least one category before using this form.
sk: Pred použitím tohto formulára je potrebné vytvoriť aspoň jednu kategóriu.

en: users
sk: používatelia

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: weeks
sk: týždne

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Logo options
sk: Nastavenia loga

en: Choose
sk: Vybrať

en: Send as BCC (hide recipients)
sk: Poslať ako BCC (skryť prijímateľov)

en: T
sk: pl
