Sports Pickem (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན
