Sports Pickem (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Enable
et: Luba

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Points
et: Punktid

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Week
et: Nädal

en: City
et: Linn

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Post new forum topic.
et: Uue foorumi teema postitamine.

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: users
et: kasutajad

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: weeks
et: nädalat

en: Locked
et: Lukus

en: export
et: ekspordi

en: Forum ID
et: Foorumi ID
