Sports Pickem (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Week
jv: Pekan

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Locked
jv: Dikunci

en: Forum ID
jv: ID Forum
