Sports Pickem (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: User
mg: Mpampiasa
