Sports Pickem (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Send e-mail
mn: Цахим захиа илгээх

en: W
mn: Б

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
