Sports Pickem (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Week
nn: Veke

en: City
nn: By

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Post new forum topic.
nn: Legg inn nytt emne

en: weeks
nn: veker

en: Choose
nn: Vel
