Sports Pickem (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Send e-mail
pa: ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ
