Sports Pickem (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Timezone
ps: مهال سيمه
