Sports Pickem (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: City
th: จังหวัด

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Post new forum topic.
th: โพสต์กระทู้ใหม่

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Locked
th: ถูกล็อค
