Sports Pickem (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Points
tr: Puanlar

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: Re:
tr: Cevap:

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Week
tr: Hafta

en: W
tr: B

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Weeks
tr: Hafta

en: City
tr: Şehir

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Add User
tr: Kullanıcı Ekle

en: Team
tr: Takım

en: Teams
tr: Takımlar

en: Post new forum topic.
tr: Yeni forum konusu gönder.

en: users
tr: kullanıcılar

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Locked
tr: Kilitli

en: Logo options
tr: Logo seçenekleri

en: Format: %time.
tr: Biçim: %time.

en: export
tr: dışarı ver

en: Pick
tr: Seç
