Sports Pickem (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Enable
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Points
vi: Điểm

en: Send e-mail
vi: Gửi thư điện tử

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Week
vi: Tuần

en: Weeks
vi: Tuần

en: City
vi: Thành phố

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Add User
vi: Thêm người dùng

en: Post new forum topic.
vi: Gửi chủ đề thảo luận.

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: users
vi: người dùng

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: weeks
vi: tuần

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Choose
vi: Chọn

en: Games
vi: Trò chơi

en: export
vi: xuất ra
