Sports Pickem (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Messages
ar: الرسائل

en: Post new forum topic.
ar: إرسال موضوع منتدى جديد

en: users
ar: الأعضاء

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Locked
ar: مقفل

en: export
ar: تصدير
