Sports Pickem (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Points
bg: Точки

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: Time zone
bg: Часова зона

en: W
bg: З

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Messages
bg: Съобщения

en: Post new forum topic.
bg: Публикувайте нова тема във форума

en: users
bg: потребители

en: weeks
bg: седмици
