Sports Pickem (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Messages
kk: Хаттар
