Sports Pickem (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Points
lt: Taškai

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Week
lt: Savaitė

en: City
lt: Miestas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Messages
lt: Žinutės

en: Post new forum topic.
lt: Sukurti naują forumo temą.

en: users
lt: nariai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: weeks
lt: savaitės

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Format: %time.
lt: Formatas: %time.

en: export
lt: eksportuoti
