Sports Pickem (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Points
pl: Punkty

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Week
pl: Tydzień

en: Stats
pl: Statystyki

en: Weeks
pl: Tygodni

en: City
pl: Miasto

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Team
pl: Zespół

en: League
pl: Liga

en: Teams
pl: Drużyny

en: Post new forum topic.
pl: Dodaj nowy temat na forum.

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: users
pl: użytkownicy

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: weeks
pl: tygodnie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Logo options
pl: Opcje loga

en: Choose
pl: Wybierz

en: Games
pl: Gry

en: export
pl: eksportuj

en: Forum ID
pl: ID forum

en: teams
pl: drużyny

en: edit week
pl: edytuj tydzień

en: delete week
pl: usuń tydzień

en: edit league
pl: usuń ligę

en: scores
pl: punktacja

en: Scores Saved
pl: Punktacja została zachowana

en: League:
pl: Liga:

en: League: %league_name
pl: Liga: %league_name

en: Week: %week_name
pl: Tydzień: %week_name

en: You have:
pl: Masz:

en: Select user to modify
pl: Wybierz użytkownika do edycji
