Sports Pickem (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
