Sports Pickem (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Messages
az: Mesajlar

en: users
az: istifadəçilər

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Locked
az: Bağlanıb
