Sports Pickem (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: W
el: Δ

en: City
el: Πόλη

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Messages
el: Μηνύματα

en: users
el: χρήστες

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Locked
el: Κλειδωμένο
