Sports Pickem (7.x-1.9) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Send e-mail
id: Kirim email

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Week
id: Pekan

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: City
id: Kota

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: users
id: pengguna

en: Timezone
id: Zona waktu

en: Locked
id: Dikunci

en: Logo options
id: Opsi logo

en: Forum ID
id: ID Forum
