Sports Pickem (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Send Email
ja: メールを送信

en: Points
ja: ポイント

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Send e-mail
ja: メールを送信

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Week
ja: 週

en: Weeks
ja: 週

en: City
ja: 市区町村

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Messages
ja: メッセージ

en: users
ja: ユーザ

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: weeks
ja: 週

en: Locked
ja: ロック

en: Choose
ja: 選択

en: export
ja: エクスポート
