Sports Pickem (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Choose
ku: هەڵبژێرە
