Sports Pickem (7.x-1.9) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
