Sports Pickem (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: users
sq: përdoruesit

en: export
sq: eksporto
