Sports Pickem (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Send e-mail
it: Invia e-mail

en: Time zone
it: Fuso orario

en: Week
it: Settimana

en: Weeks
it: Settimane

en: City
it: Città

en: Add User
it: Aggiungi Utente

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Locked
it: Bloccato

en: Choose
it: Scegli

en: Format: %time.
it: Formato: %time.
