Sports Pickem (7.x-1.7) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Subject
no: Emne

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Enable
no: Aktiver

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Message
no: Melding

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: User
no: Bruker

en: Send Email
no: Send e-post

en: Send e-mail
no: Send e-post

en: Time zone
no: Tidssone

en: Week
no: Uke

en: W
no: V

en: Send email reminders
no: Send e-postpåminninger

en: Stats
no: Statistikk

en: Weeks
no: Uker

en: City
no: By

en: Add user
no: Legg til bruker

en: Add User
no: Legg til bruker

en: Teams
no: Team

en: Post new forum topic.
no: Opprett et nytt forumemne.

en: users
no: brukere

en: Timezone
no: Tidssone

en: Locked
no: Låst

en: Choose
no: Velg

en: export
no: eksporter
