Sports Pickem (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (41 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Enable
pt: Habilitar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Send Email
pt: Enviar email

en: Points
pt: Pontos

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: Send e-mail
pt: Enviar e-mail

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Week
pt: Semana

en: Send email reminders
pt: Enviar lembretes via email

en: Weeks
pt: Semanas

en: City
pt: Cidade

en: Nickname
pt: Apelido

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: Add User
pt: Adicionar Usuário

en: Messages
pt: Mensagens

en: Team
pt: Equipe

en: Teams
pt: Equipes

en: Post new forum topic.
pt: Postar novo tópico no fórum.

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: users
pt: usuários

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: weeks
pt: semanas

en: Locked
pt: Bloqueado

en: Logo options
pt: Opções de logo

en: Choose
pt: Escolha

en: Format: %time.
pt: Formato: %time.

en: Conference
pt: Conferência

en: export
pt: exportar

en: Forum ID
pt: ID do fórum

en: Sport
pt: Esporte
